Meie esimene kooliveerand sai õnnelikult mööda. Oleme selle aja jooksul kasvanud, targemaks saanud ja koos toredasti aega veetnud. Tundub, et kõige rohkem meeldivad meile käsitöö- ja kunstitunnid.
TÄNUD kõigile vanematele, kes aitasid sisustada klassi nii vaiba, raamatute kui ka mängudega ja lilledega!!!
AITÄH asendusõpetajatele õpetajate päeval!!!
Viimsi kooli sünnipäeval ei soosinud ilm meid eriti ning planeeritud matka asemel pidutsesime Viimsi kooli aulas.
Tantsisime ringmänge, laulsime regilaulu, soovisime häid soove sünnipäevalapsele,vaatasime filmi kooli ajaloost, tegime ühispilti ning sõime kringlit.
Mõned hetked koolitunnist.
11.oktoobril läksime hoopis Kadrioru Kunstimuuseumisse tundi. Seal ootas meid päris ehtne lossidaam, kes tutvustas meile lossis olevaid ahjusid, mis kõik olid kaetud kalli portselanist plaatidega. Uurisime, kas kaminatel on tõmmet ja saime teada, et igal ahjul on isemoodi pildid peal. Pärast proovisime ise ka maalida ühte pildimosaiiki.
Ühel kaunil sügisesel päeval otsustas Randvere kooli pere minna matkale. Ilm oli ilus ja kõigil tuju hea.
Igal klassil oli matkal olles vaja täita ülesanne. Esimesed klassid pidid pildistama leht-ja okaspuid ning leidma ümbritsevast esemeid, mis meenutaksid neile just õpitud geomeetrilisi kujundeid.
Väikesel vahepeatusel pidasime piknikut ja matka lõpus toimusid sportlikud võistlused. Tore päev oli!
Matk läbi laste silmade.