reede, 20. detsember 2013

Mis sest, et vahel on külm ja kõle,
läida küünal- las sooja annab tema leek,
kui seegi ei aita-silmad hetkeks sule,
jõulu imedemaale raja oma tee.


SOOVIN MEILE KÕIGILE IMELIST JÕULUAEGA!





Ja käiski jõuluvana koolis, tantsis ja laulis koos meiega, andis kingitusi ning läinud ta oligi. Järgmise korrani.
Meie klassis õpivad tublid lapsed, kõigil oli jõulusalm kenasti peas ja kui läkski suurest ärevusest jõuluvana ees salm sassi, las läks. Kes ei hakkaks jõuluvana ees pabistama? Isegi mina pabistasin.
Tänan jõuluvana toreda kingi eest!

neljapäev, 12. detsember 2013

Käisime täna uudistamas, kuidas elavad päkapikud ja mida nad koolis õpivad. Tuli  välja, et päkapikud peavad õppima palju asju, et olla tubli päkapikk. Kõige tublim saab olla 4 aastat jõuluvana. Seda, kuidas päkapikud aknast sisse saavad, me teada ei saanud.


reede, 6. detsember 2013


Meie klass panustas heategevusse 71 eurot ja 86 senti. Aitäh kõigile!






Kristoferi pere tõi meie klassi kuuse, Keete muretses kuuse jala, Henri tõi punased elektriküünlad ja täna meisterdasime kuusele käbimehikesed. Klassis on mõnus kuuselõhn.



reede, 29. november 2013

Jälle üks tore koolinädal on möödas.
Päkapikke olevat nähtud koolimaja läheduses. Väga hea, sest meie klassis õpivad ainult tublid lapsed.
Täna valisime ilusaima vihiku omanikke - neid olid päris palju. Meie klassist Erin Liis, Margit ja Keete.
Ülejäänud lapsed lubasid järgmiseks korraks enda vihiku ka ilusa ja puhtana hoida.

esmaspäev, 25. november 2013

21. novembril toimus meie koolis Harjumaa koolide etluskonkurss teemal- " Puudutus".
1.klassides saavutas tubli kolmanda koha meie kooli poiss Roger. Tubli!

reede, 22. november 2013

Nii!
Hulk vett on vahepeal merre voolanud ja 1.b klass on selle aja jookul käinud Lossikoolis, tähistanud isadepäeva ja täna toimus kadri-ja mardipäeva teemaline klassihommik. Aga mida ei ole, on LUMI. Peaks vist hakkama tunnis talvepilte maalima, siis äkki tuleb.


MEIE ESIMENE KLASSIHOMMIK!
ÜHISE LAUA TAGA ISTUSID NII HUNT, JÄNES, KADRI JA MART, PEETER PAAN NING TEISED:)
Laulsime, vedasime köit, katsusime rammu pulgaveoga, mängisime toolimängu ning maitsesime hõrgutavaid suupisteid.



LOSSIKOOLIS räägiti seekord ammustest aegadest ja ajajoonest ning sellest kuidas kunstnikud peavad mõningaid möödunud ajaloosündmusi ette kujutama.



ISADEPÄEV

kolmapäev, 13. november 2013

 Koolisisesel etluskonkursil sai esimesest klassidest edasi järgmissse vooru Roger 1. A klassist.
Rahvastepalli võistlusel saime peale tasavägist mängu tubli III koha. Aplaus!



laupäev, 9. november 2013

Reedel töötasime esimest korda keskustes.  Meil oli KESKUSTE PÄEV!
 Kõige enam meeldis muidugi KUNSTI keskus! Veel olid meil KIRJUTAMISE, LOODUSÕPETUSE ja  MATEMAATIKA keskused.



Päeva lõpus toimus RAAMATUKOGU TUND.
Tutvusime raamatukoguhoidja Tuuliga, rääkisime sellest, kuidas raamatukogus käitutakse ja kuidas tuleb hoida laenutatud raamatuid.
Ja muidugi sirvisime raamatuid!!!
Kellel õpilaspilet käes ja vajalikud paberid täidetud, võib minna ennast lugejaks registreerima.

reede, 1. november 2013

 Etlusvõistlus.
 Žürii mõtleb esmaspäevani.









Tänan kõiki tublisid etlejaid!!!
Esimene ja teine koht selgusid ruttu, kuid komanda koha pärast võistlesid kaks last. Mõlemad olid nii tublid, et pidime loosi tõmbama.
4.novembril toimuval koolisisesel etluskonkursil võistlevad meie klassist LIISA, KEVIN JA MARGIT. Selgitatakse välja parim igast klassist. Esimestest klassidest pääseb edasi vaid üks kõigi peale.
Hoidkem neile pöialt!



neljapäev, 31. oktoober 2013


Logokonkursil osales palju töid.
Siin on mõned meie kooli õpilaste tööd.


Lisaks meie koolile osalesid selles konkursis ka Läti, Leedu ja Soome koolide lapsed.
On selgunud võidutöö. See oli Leedust. Ja sellel oli mitme riigi lipuvärvid.
Lisan siisa lingi, kust saab vaadata töid, mis olid parimad. Seal on näha ka võidutöö ja meie kooli parim töö.

http://beactive2013.weebly.com/logo-competition.html



kolmapäev, 30. oktoober 2013

Kuldne sügis sammub vapralt läbi vihma ja pori, meelitades aeg-ajalt välja ka päikese.
Meie II veerand sai hoogsa alguse: ettelugemispäev ja prügihunt käis külas. Tulemas on etluskonkurss.




Väikseid muutusi on tunniplaanis.



0
8.25-8.40
HOMMIKUR
HOMMIKUR
HOMMIKUR
HOMMIKUR
HOMMIKUR
1
8.45-9.30
ÜLDÕPETUS
ÜLDÕPETUS
ÜLDÕPETUS
ÜLDÕPETUS
ÜLDÕPETUS
                                                                 HOMMIKUPUDER
2
9.40-10.25
ÜLDÕPETUS
ÜLDÕPETUS
MUUSIKA
MUUSIKA
ÜLDÕPETUS
3
10.35-11.20
KEHALINE
ÜLDÕPETUS
ÜLDÕPETUS
KEHALINE
ÜLDÕPETUS
                                                                 SÖÖGIVAHETUND
4
11.40-12.25
ÜLDÕPETUS
KEHALINE
ÜLDÕPETUS
ÜLDÕPETUS
ÜLDÕPETUS
5
12.35-13.20

KOOR



                                                                       PPR SÖÖK
6
13.30-14.15
PPR
PPR
PPR
PPR
PPR

reede, 25. oktoober 2013

Meie esimene kooliveerand sai õnnelikult mööda. Oleme selle aja jooksul kasvanud, targemaks saanud ja koos toredasti aega veetnud. Tundub, et kõige rohkem meeldivad meile käsitöö- ja kunstitunnid.

TÄNUD kõigile vanematele, kes aitasid sisustada klassi nii vaiba, raamatute kui ka mängudega ja lilledega!!!
AITÄH  asendusõpetajatele õpetajate päeval!!!




Viimsi kooli sünnipäeval ei soosinud ilm meid eriti ning planeeritud matka asemel pidutsesime Viimsi kooli aulas.
Tantsisime ringmänge, laulsime regilaulu, soovisime häid soove sünnipäevalapsele,vaatasime filmi kooli ajaloost, tegime ühispilti ning sõime kringlit.



Mõned hetked koolitunnist.



11.oktoobril läksime hoopis Kadrioru Kunstimuuseumisse tundi. Seal ootas meid päris ehtne lossidaam, kes tutvustas meile lossis olevaid ahjusid, mis kõik olid kaetud kalli portselanist plaatidega. Uurisime, kas kaminatel on tõmmet ja saime teada, et igal ahjul on isemoodi pildid peal. Pärast proovisime ise ka maalida ühte pildimosaiiki.




Ühel kaunil sügisesel päeval otsustas Randvere kooli pere minna matkale. Ilm oli ilus ja kõigil tuju hea.
Igal klassil oli matkal olles vaja täita ülesanne. Esimesed klassid pidid pildistama leht-ja okaspuid ning leidma ümbritsevast esemeid, mis meenutaksid neile just õpitud geomeetrilisi kujundeid.
Väikesel vahepeatusel pidasime piknikut ja matka lõpus toimusid sportlikud võistlused. Tore päev oli!


Matk läbi laste silmade.