Päkapikke olevat nähtud koolimaja läheduses. Väga hea, sest meie klassis õpivad ainult tublid lapsed.
Täna valisime ilusaima vihiku omanikke - neid olid päris palju. Meie klassist Erin Liis, Margit ja Keete.
Ülejäänud lapsed lubasid järgmiseks korraks enda vihiku ka ilusa ja puhtana hoida.
Kommentaare ei ole:
Postita kommentaar