pühapäev, 26. jaanuar 2014



 Neljapäeval tutvusime loomade eluga talvel. Päeva jooksul uurisime arvutist, tööraamatust ja raamatutest, millised loomad magavad, kes muudavad karva värvi ja mida teevad teised loomad meie Eesti metsades. Töötasime paarides, esitlesime töid teistele ja päeva lõpus toimus viktoriin  päeva jooksul kogutud teadmiste kohta.










Mulle meeldib talv, sest siis on mu sünnipäev ja lumesõda saab mängida. Mulle meeldib lumi. (Kevin)
Mulle meeldib suvi. Siis on mu sünnipäev ja saab rannas käia. (Britaliis)
Mulle meeldib kevad, sest siis on minu sünnipäev ja linnud tulevad tagasi ja lilled õitsevad. Puudel on lehed. ( Sebastian)
Mulle meeldib suvi, sest siis on minu sünnipäev. Suvel saab ujuda. Suvel paistab päike. Suvel on soe. (Keete)
Mulle meeldib suvi, sest siis saab koertega jalutada ja on soe. saab rannas olla ja jäätist süüa ja jalgrattaga sõita. Saab õhukestes riietes olla. Suvel on kaua valge. Saab grillida .(Sten Markus)
Mulle meeldib talv, sellepärast, et ma saan mängida lumesõda ja veel saan kelgutada ja talvel on minu sünnipäev. (Tristan)
Mulle meeldib talv, sest saab lumememme teha ja on minu sünnipäev ja saab lumetuisku vaadata.(Erin Liis)
Suvel ma saan ujuda. Mulle meeldib ujuda. Soe päike paistab ja väga lõbus on .(Tristina)
Suvi. Mulle meeldib jäätist süüa ja  patuudil hüpata. Eriti meeldib, kui saab veega pritsida. (Lisett)
Mulle meeldib sügis sellepärast, et siis saab lehti riisuda ja palli mängida ja rattaga sõita. Sügisel lähevad lapsed kooli. (Cris)
Mulle meeldib sügis. Siis on mul sünnipäev ja siis langevad puudelt lehed .(Margit)
Mulle meeldib talv , sest talvel saab kelgutada ja suusatada. Talvel saab ka lumememme teha. Talv on tore. Talvel tulebjõuluvana. Ta toob mulle kinke. (Liisa)
Mulle meeldib kevad, sest siis on minu sünnipäev. Lumi sulab ära. Looduses tulevad puudele pungad. (Henri)
Mulle meeldib suvi sellepärast, et siis tuleb jäätise auto ja siis saab randa minna .(Grete Adele)
Mulle meeldib talv. Saab lumesõda mängida. Lumememme saab teha. (Henry Kalvi)
Mulle meeldib talv sellepärast, et siis saab lumememme teha, suusatada ja kelgutada ja siis saab jõuluvana käest kinke. (Kristofer)

Kolmas kooliveerand on hoogsalt alanud. Oleme juba jõudnud näidelda-AASTAAJAD.

Õppida ja kelgutada.
Reedel tegime tutvust ujulaga.
Pidasime klassisiseselt väikest lugemisvõistlust, mille võitis Keete.
Keete luges palju raamatuid, tutvustas neid klassis ka teistele ja tema lugemispäevik sai kõige rutem täis. Palju õnne Keete!!!
Võtsime osa presindendi poolt välja kuulutatud joonistamisvõistlusest "Meie Eesti head asjad."
Laen lähipäevadel laste pildid Facebooki üles.
Kuigi linnuvaatlus lõpeb tänase päevaga, vaatleme meie klassis linde järgmisel nädalal, kui hakkame arutama, kuidas linnud talvel elavad.
Ootamas on meid etendus "Nublu."