neljapäev, 31. oktoober 2013


Logokonkursil osales palju töid.
Siin on mõned meie kooli õpilaste tööd.


Lisaks meie koolile osalesid selles konkursis ka Läti, Leedu ja Soome koolide lapsed.
On selgunud võidutöö. See oli Leedust. Ja sellel oli mitme riigi lipuvärvid.
Lisan siisa lingi, kust saab vaadata töid, mis olid parimad. Seal on näha ka võidutöö ja meie kooli parim töö.

http://beactive2013.weebly.com/logo-competition.html



kolmapäev, 30. oktoober 2013

Kuldne sügis sammub vapralt läbi vihma ja pori, meelitades aeg-ajalt välja ka päikese.
Meie II veerand sai hoogsa alguse: ettelugemispäev ja prügihunt käis külas. Tulemas on etluskonkurss.




Väikseid muutusi on tunniplaanis.



0
8.25-8.40
HOMMIKUR
HOMMIKUR
HOMMIKUR
HOMMIKUR
HOMMIKUR
1
8.45-9.30
ÜLDÕPETUS
ÜLDÕPETUS
ÜLDÕPETUS
ÜLDÕPETUS
ÜLDÕPETUS
                                                                 HOMMIKUPUDER
2
9.40-10.25
ÜLDÕPETUS
ÜLDÕPETUS
MUUSIKA
MUUSIKA
ÜLDÕPETUS
3
10.35-11.20
KEHALINE
ÜLDÕPETUS
ÜLDÕPETUS
KEHALINE
ÜLDÕPETUS
                                                                 SÖÖGIVAHETUND
4
11.40-12.25
ÜLDÕPETUS
KEHALINE
ÜLDÕPETUS
ÜLDÕPETUS
ÜLDÕPETUS
5
12.35-13.20

KOOR



                                                                       PPR SÖÖK
6
13.30-14.15
PPR
PPR
PPR
PPR
PPR

reede, 25. oktoober 2013

Meie esimene kooliveerand sai õnnelikult mööda. Oleme selle aja jooksul kasvanud, targemaks saanud ja koos toredasti aega veetnud. Tundub, et kõige rohkem meeldivad meile käsitöö- ja kunstitunnid.

TÄNUD kõigile vanematele, kes aitasid sisustada klassi nii vaiba, raamatute kui ka mängudega ja lilledega!!!
AITÄH  asendusõpetajatele õpetajate päeval!!!




Viimsi kooli sünnipäeval ei soosinud ilm meid eriti ning planeeritud matka asemel pidutsesime Viimsi kooli aulas.
Tantsisime ringmänge, laulsime regilaulu, soovisime häid soove sünnipäevalapsele,vaatasime filmi kooli ajaloost, tegime ühispilti ning sõime kringlit.



Mõned hetked koolitunnist.



11.oktoobril läksime hoopis Kadrioru Kunstimuuseumisse tundi. Seal ootas meid päris ehtne lossidaam, kes tutvustas meile lossis olevaid ahjusid, mis kõik olid kaetud kalli portselanist plaatidega. Uurisime, kas kaminatel on tõmmet ja saime teada, et igal ahjul on isemoodi pildid peal. Pärast proovisime ise ka maalida ühte pildimosaiiki.




Ühel kaunil sügisesel päeval otsustas Randvere kooli pere minna matkale. Ilm oli ilus ja kõigil tuju hea.
Igal klassil oli matkal olles vaja täita ülesanne. Esimesed klassid pidid pildistama leht-ja okaspuid ning leidma ümbritsevast esemeid, mis meenutaksid neile just õpitud geomeetrilisi kujundeid.
Väikesel vahepeatusel pidasime piknikut ja matka lõpus toimusid sportlikud võistlused. Tore päev oli!


Matk läbi laste silmade.