reede, 29. november 2013

Jälle üks tore koolinädal on möödas.
Päkapikke olevat nähtud koolimaja läheduses. Väga hea, sest meie klassis õpivad ainult tublid lapsed.
Täna valisime ilusaima vihiku omanikke - neid olid päris palju. Meie klassist Erin Liis, Margit ja Keete.
Ülejäänud lapsed lubasid järgmiseks korraks enda vihiku ka ilusa ja puhtana hoida.

esmaspäev, 25. november 2013

21. novembril toimus meie koolis Harjumaa koolide etluskonkurss teemal- " Puudutus".
1.klassides saavutas tubli kolmanda koha meie kooli poiss Roger. Tubli!

reede, 22. november 2013

Nii!
Hulk vett on vahepeal merre voolanud ja 1.b klass on selle aja jookul käinud Lossikoolis, tähistanud isadepäeva ja täna toimus kadri-ja mardipäeva teemaline klassihommik. Aga mida ei ole, on LUMI. Peaks vist hakkama tunnis talvepilte maalima, siis äkki tuleb.


MEIE ESIMENE KLASSIHOMMIK!
ÜHISE LAUA TAGA ISTUSID NII HUNT, JÄNES, KADRI JA MART, PEETER PAAN NING TEISED:)
Laulsime, vedasime köit, katsusime rammu pulgaveoga, mängisime toolimängu ning maitsesime hõrgutavaid suupisteid.



LOSSIKOOLIS räägiti seekord ammustest aegadest ja ajajoonest ning sellest kuidas kunstnikud peavad mõningaid möödunud ajaloosündmusi ette kujutama.



ISADEPÄEV

kolmapäev, 13. november 2013

 Koolisisesel etluskonkursil sai esimesest klassidest edasi järgmissse vooru Roger 1. A klassist.
Rahvastepalli võistlusel saime peale tasavägist mängu tubli III koha. Aplaus!



laupäev, 9. november 2013

Reedel töötasime esimest korda keskustes.  Meil oli KESKUSTE PÄEV!
 Kõige enam meeldis muidugi KUNSTI keskus! Veel olid meil KIRJUTAMISE, LOODUSÕPETUSE ja  MATEMAATIKA keskused.



Päeva lõpus toimus RAAMATUKOGU TUND.
Tutvusime raamatukoguhoidja Tuuliga, rääkisime sellest, kuidas raamatukogus käitutakse ja kuidas tuleb hoida laenutatud raamatuid.
Ja muidugi sirvisime raamatuid!!!
Kellel õpilaspilet käes ja vajalikud paberid täidetud, võib minna ennast lugejaks registreerima.

reede, 1. november 2013

 Etlusvõistlus.
 Žürii mõtleb esmaspäevani.









Tänan kõiki tublisid etlejaid!!!
Esimene ja teine koht selgusid ruttu, kuid komanda koha pärast võistlesid kaks last. Mõlemad olid nii tublid, et pidime loosi tõmbama.
4.novembril toimuval koolisisesel etluskonkursil võistlevad meie klassist LIISA, KEVIN JA MARGIT. Selgitatakse välja parim igast klassist. Esimestest klassidest pääseb edasi vaid üks kõigi peale.
Hoidkem neile pöialt!