Nii!
Hulk vett on vahepeal merre voolanud ja 1.b klass on selle aja jookul käinud Lossikoolis, tähistanud isadepäeva ja täna toimus kadri-ja mardipäeva teemaline klassihommik. Aga mida ei ole, on LUMI. Peaks vist hakkama tunnis talvepilte maalima, siis äkki tuleb.
MEIE ESIMENE KLASSIHOMMIK!
ÜHISE LAUA TAGA ISTUSID NII HUNT, JÄNES, KADRI JA MART, PEETER PAAN NING TEISED:)
Laulsime, vedasime köit, katsusime rammu pulgaveoga, mängisime toolimängu ning maitsesime hõrgutavaid suupisteid.
LOSSIKOOLIS räägiti seekord ammustest aegadest ja ajajoonest ning sellest kuidas kunstnikud peavad mõningaid möödunud ajaloosündmusi ette kujutama.
ISADEPÄEV