laupäev, 9. november 2013

Reedel töötasime esimest korda keskustes.  Meil oli KESKUSTE PÄEV!
 Kõige enam meeldis muidugi KUNSTI keskus! Veel olid meil KIRJUTAMISE, LOODUSÕPETUSE ja  MATEMAATIKA keskused.



Päeva lõpus toimus RAAMATUKOGU TUND.
Tutvusime raamatukoguhoidja Tuuliga, rääkisime sellest, kuidas raamatukogus käitutakse ja kuidas tuleb hoida laenutatud raamatuid.
Ja muidugi sirvisime raamatuid!!!
Kellel õpilaspilet käes ja vajalikud paberid täidetud, võib minna ennast lugejaks registreerima.

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar