reede, 1. november 2013

 Etlusvõistlus.
 Žürii mõtleb esmaspäevani.









Tänan kõiki tublisid etlejaid!!!
Esimene ja teine koht selgusid ruttu, kuid komanda koha pärast võistlesid kaks last. Mõlemad olid nii tublid, et pidime loosi tõmbama.
4.novembril toimuval koolisisesel etluskonkursil võistlevad meie klassist LIISA, KEVIN JA MARGIT. Selgitatakse välja parim igast klassist. Esimestest klassidest pääseb edasi vaid üks kõigi peale.
Hoidkem neile pöialt!



Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar