neljapäev, 31. oktoober 2013


Logokonkursil osales palju töid.
Siin on mõned meie kooli õpilaste tööd.


Lisaks meie koolile osalesid selles konkursis ka Läti, Leedu ja Soome koolide lapsed.
On selgunud võidutöö. See oli Leedust. Ja sellel oli mitme riigi lipuvärvid.
Lisan siisa lingi, kust saab vaadata töid, mis olid parimad. Seal on näha ka võidutöö ja meie kooli parim töö.

http://beactive2013.weebly.com/logo-competition.html



Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar