reede, 6. detsember 2013


Meie klass panustas heategevusse 71 eurot ja 86 senti. Aitäh kõigile!






Kristoferi pere tõi meie klassi kuuse, Keete muretses kuuse jala, Henri tõi punased elektriküünlad ja täna meisterdasime kuusele käbimehikesed. Klassis on mõnus kuuselõhn.



Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar