reede, 20. detsember 2013

Mis sest, et vahel on külm ja kõle,
läida küünal- las sooja annab tema leek,
kui seegi ei aita-silmad hetkeks sule,
jõulu imedemaale raja oma tee.


SOOVIN MEILE KÕIGILE IMELIST JÕULUAEGA!





Ja käiski jõuluvana koolis, tantsis ja laulis koos meiega, andis kingitusi ning läinud ta oligi. Järgmise korrani.
Meie klassis õpivad tublid lapsed, kõigil oli jõulusalm kenasti peas ja kui läkski suurest ärevusest jõuluvana ees salm sassi, las läks. Kes ei hakkaks jõuluvana ees pabistama? Isegi mina pabistasin.
Tänan jõuluvana toreda kingi eest!

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar