neljapäev, 13. märts 2014

Selle nädala pühendasime EMAKEELE päevale.


Nädala jooksul käisime raamatukogus tutvumas uuemate lasteraamatutega.




Lugesime aja peale. Tähtis oli ühe minuti jooksul loetud tähtede arv.  Meie klassi kiiremad lugejad on:

SEBASTIAN -500
KEVIN-460
 STEN - 448



Osalesime õigekirja võistlusel. Sõnad , mida tuli kirjutada olid küll rasked, kuid on esinenud sageli meie õpiku tekstides. Parimad kirjutajad meie klassis on:

STEN
SEBASTIAN 
KEETE
 MARGIT







Õppisime pähe luuletuse kevadest ning kirjutasime selle kõige kaunima käekirjaga paberile ning kaunistasime. Kõige kaunima käekirja omaniku valisid loomulikult õpilased ise. Kes see on, selgub homme.






 Täna toimus luuletuste esitamise konkurss. Meie klassist esinesid Margit, Tristan, Liisa, Erin Liisa, Kevin, Chris Robin. Zürii liikmed olid lapsed, Leelo ja õpetaja Kadi. Ülejäänud elasid kaasa, pöidlad pihus. Parimad saame teada homme.























Homne päev saab põnev olema!!!


Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar