Kaunist kevadet ja ilusat lumerohket vaheaega!!!
Tegelikult olid kõik lapsed väga tublid. Mis sest et ei olnud kõige ilusam käekiri ja kõige kiirem lugeja. Lihtsalt me oleme nii erinevad ja igalühel on mingi omadus tugevam kui teisel. Tulemas on MATEMAATIKA nädal !!!
EMAKEELE nädal sai ilusa punkti. Etendus "Ajamasin".
Parimad klassivälise kirjanduse lugejad
KEETE -14 RAAMATUT
MARGIT-13 RAAMATUT
GRETE JA STEN -11 RAAMATUT.
KEVIN
MARGIT
CRIS
Meie klassi ilusaima käekirja omanikud
ERIN LIIS
BRITALIIS
MARGIT
Kommentaare ei ole:
Postita kommentaar