reede, 14. märts 2014


Kaunist kevadet ja ilusat lumerohket vaheaega!!!






Tegelikult olid kõik lapsed väga tublid. Mis sest et ei olnud kõige  ilusam käekiri ja kõige kiirem lugeja. Lihtsalt me oleme nii erinevad ja igalühel on mingi omadus tugevam kui teisel. Tulemas on MATEMAATIKA  nädal !!!

EMAKEELE  nädal sai ilusa punkti. Etendus "Ajamasin".




Parimad klassivälise kirjanduse lugejad

KEETE -14 RAAMATUT
MARGIT-13 RAAMATUT
GRETE JA STEN -11 RAAMATUT.

Parimad etlejad meie klassis

KEVIN
MARGIT
CRIS



Meie klassi ilusaima käekirja omanikud

ERIN LIIS
BRITALIIS
MARGIT





Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar