teisipäev, 27. mai 2014

Aasta kõige toredama päeva veetsime Naissaarel. Sõitsime sinna laevaga, mille nimi oli Moonica. Leavasõitu nautisime tunnike. Saarel võttis meid vastu giid ja juhatas meid rongile. Rong kihutas meie laagriplatsi poole. Grillisime, käisime muuseumis, uurisime vanu ronge, mis olid oma sõidud juba ammu ära sõitnud, matkasime mööda saart, osalesime viktoriinis. Saime teada, et saarel elab praegu pidevalt ainult üks inimene ja seal oli vanasti vene sõjaväeosa. Nägime  kõikjal palju meremiine.
Tagasiteel sattusime merel udu sisse ja laine kõigutas tugevalt laeva. Nii mõnelgi läks süda pahaks ja hirm tuli peale. Õnneks hakkas peagi jälle päike paistma ja kodusadam paistis.



Selle õppeaasta viimane klassihommik. Olid kohal ka tegelased erinevatest muinasjuttudest.
Laud oli kaetud uhkete piduroogadega. Söödi ja mängiti.

















Meie tulevased suured kunstnikud oma töid esitlemas.
















Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar