Meie kallil Randvere koolil täitus esimene eluaasta. Kooli sünnipäevapeole olid kutsutud kõik selle kooli õpilased ja õpetajad. Valmistasime üheskoos pika küpsisetordi, istutasime kooli sisehoovi õunapuid, kuulasime suurepärast Muusikakooli õpilaste kontserti ja päev lõppes tordi ühissöömisega.
Soovisime koolile pikka iga palju õnnelikke päevi!
Kommentaare ei ole:
Postita kommentaar