Meie suur ja huvitav teema "Loomad talvel" on saanud ilusa järje. Kristoferi ema on jahinaine ja oli nõus meiega jagama oma kogemusi ja teadmisi loomadest. Alustasime koolis näitvahendite vaatamisega ja jätkasime metsas. Uurisime loomade jälgi ja viisime neile toitu.
Aitäh Jaanikale!!!
Kommentaare ei ole:
Postita kommentaar