teisipäev, 11. veebruar 2014

Meie suur ja huvitav teema "Loomad talvel" on saanud ilusa järje. Kristoferi ema on jahinaine ja oli nõus meiega jagama oma kogemusi  ja teadmisi loomadest. Alustasime koolis näitvahendite vaatamisega ja jätkasime  metsas. Uurisime loomade jälgi ja viisime neile toitu.
Aitäh Jaanikale!!!









Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar